Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan - nowoczesna instytucja służąca przedsiębiorcom i szybkiemu rozwiązywaniu sporów gospodarczych

RUSZA KAL2018

KONKURS ARBITRAŻOWY LEWIATAN

Z przyjemnością informujemy, że rusza kolejna, siódma edycja Konkursu Arbitrażowego Lewiatan! Od dziś dostępny jest Kazus Konkursowy wraz z Regulaminem KAL2018, dziś również rusza rejestracja drużyn, która trwa do końca lutego 2018!

KAL skierowany jest do aplikantów adwokackich oraz radcowskich z całej Polski, którzy będą się wcielać w role pełnomocników procesowych i reprezentować strony w postępowaniu arbitrażowym. Konkurs ponownie obejmować będzie dwa etapy: pisemny oraz ustny. Etap ustny odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwca 2018 roku.

Ponownie, Głównym Partnerem Strategicznym Konkursu jest  PwC. PwC jest wiodącą, profesjonalną firmą doradczą o globalnym charakterze i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tym sektorze. PwC świadczy usługi nie tylko na polu doradztwa biznesowego i podatkowego oraz audytu, ale wspiera także uczestników postępowań arbitrażowych, występując jako ekspert i biegły przed sądami polubownymi.

 

WIĘCEJ INFORMACJI