Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan - nowoczesna instytucja służąca przedsiębiorcom i szybkiemu rozwiązywaniu sporów gospodarczych

Arbitrzy

Osoby, które przyjęły funkcję Arbitra w naszym Konkursie:

dr Beata Gessel Kalinowska vel Kalisz - Prezes Sądu Arbitrażowego Lewiatan
Profesor dr hab. Stanisław Sołtysiński - Członek Honorowego Komitetu Doradczego
Profesor dr hab. Jerzy Rajski - Członek Honorowego Komitetu Doradczego


Magdalena Amerek - CHAŁAS
Małgorzata Badowska - GESSEL
Filip Balcerzak (YAPP) – DZP
Anna Błaszczyk
Łukasz Błaszczak – SPCG
Aleksandra Boniuszko-Iwańczuk - SIEMENS
Paweł Borowski (YAPP) – CHAŁAS
Krzysztof Boszko – ŁEPKOWSKI BOSZKO I WSPÓLNICY SP. P
Włodzimierz Brych – SĄD ARBITRAŻOWY PRZY NIG
Dorota Bryndal - GESSEL
Maria Brzozowska – GHELAMCO
Ewa Butkiewicz - WARDYŃSKI I WSPÓLNICY
Piotr Bytnerowicz (YAPP) – WHITE&CASE
Paweł Ciećwierz – WARDYŃSKI I WSPÓLNICY
Tomasz Derda - CLIFFORD CHANCE
Zbigniew Drzewiecki - DRZEWIECKI, TOMASZEK & WSPÓLNICY
Maciej Durbas (YAPP) – KKG
Krzysztof Falkiewicz – ZGUTKA ZIĘCIK FALKIEWICZ FORYSIAK I PARTNERZY
Klaudia Frączak (YAPP) - WKB
Marek Gajek – WOJNAR, GAJEK I WSPÓLNICY
Jolanta Galewicz-Padzik
Ziemisław Gintowt – KANCELARIA INDYWIDUALNA
Joanna Głowacka - KWAŚNIK I GŁOWACKA RADCOWIE PRAWNI
Jur Gruszczyński – KANCELARIA INDYWIDUALNA
Ewa Guzowska – KANCELARIA E. GUZOWSKA, K.J. KAWECKI
Tomasz Gwara - WKB
Krzysztof Hajdamowicz - CLIFFORD CHANCE
Jarosław Iwanicki – ALLEN&OVERY
Bartłomiej Jankowski - WKB
Wojciech Jaworski – ALLEN&OVERY
Marek Jeżewski – KOCHAŃSKI, ZIĘBA, RĄPAŁA I PARTNERZY
Michał Jochemczak (YAPP) - SALANS
Witold Jurcewicz – WHITE&CASE
Jan Kaczmarczyk - K&L GATES
Jacek Kaczmarek - SĄD ARBITRAŻOWY PRZY NIG
Ewelina Kamińska – GESSEL
Tomasz Kapliński – KANCELARIA ADWOKACKA
Katarzyna Karasiewicz – SK&S
Katarzyna Kempa (YAPP) – SALANS
Joanna Kęska - CLIFFORD CHANCE
Magda Kofluk (YAPP) – WHITE&CASE
Bogudar Kordasiewicz - K&L GATES
Arkadiusz Korzeniewski - CMS
Rafał Kos - KKG
Jacek Kosuniak – PSPP
Irena Kościelska - OIRP Poznań
Dariusz Kotłowski - PSPP
Seweryn Kowalczyk – EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY
Bartosz Krużewski – CLIFFORD CHANCE
Przemysław P. Krzywosz - KANCELARIA PRAWNA
Katarzyna Kucharczyk – CMS
Marta Kuchno – WHITE&CASE
Andrzej Kwaśnik – KWAŚNIK I GŁOWACKA RADCOWIE PRAWNI
Hanna Kwiatkowska - CLIFFORD CHANCE
Monika Kwiatkowska
Anna Leszczyńska (YAPP) - K&L GATES
Paweł Lewandowski - DZP
Agnieszka Lizer – Klatka – ADP POPIOŁEK ADWOKACI I DORADCY
Leszek Łabędzki
Joanna Łagowska - SALANS
Piotr Łaska – HOGANLOVELLS
Anna Machulak – BAKER&MCKENZIE
Wiesław Matysiak – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Maciej Marek
Michał Markowski - BIRD&BIRD
Paweł Mazur - WARDYŃSKI I WSPÓLNICY
Katarzyna Michałowska - SK&S
Joanna Młot - CMS
Rafał Morek – K&L GATES
Jerzy Naumann – KANCELARIA ADWOKACKA
Marek Neumann (YAPP) – ALLEN OVERY
Janusz Niedziela – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Bartłomiej Niewczas – BIRD&BIRD
Piotr Nowaczyk – SALANS
Andrzej Nowak – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Jolanta Nowakowska – Zimoch – HOGANLOVELLS
Gabriel Olearnik - SALANS
Karol Orzechowski (YAPP) - K&L GATES
Rudolf Ostrihansky – SK&S
Jadwiga Pazdan – KANCELARIA ADWOKACKA
Aleksandra Petrus – Schmidt - SĄD ARBITRAŻOWY PRZY NIG
Tadeusz Piątek – WHITE&CASE
Sylwester Pieckowski - CHADBOURNE&PARKE
Adam Pietras - PSPP
Małgorzata Pietrzak – Paciorek – BAKER&MCKENZIE
Sylwia Piotrowska - BAKER&MCKENZIE
Michał Pochodyła – (YAPP) - WHITE&CASE
Małgorzata Podrecka – CAN – PACK
Ewa Polz – KANCELARIA PRAWNICZA POLZ I POLZ
Wojciech Popiołek - ADP POPIOŁEK ADWOKACI I DORADCY
Marek Pracel – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Adelina Prokop (YAPP) – CLIFFORD CHANCE
Grażyna Psiuch – ORA Koszalin
Zuzana Rudzińska - WARDYŃSKI I WSPÓLNICY
Anna Maria Pukszto - SALANS
Katarzyna Randzio – Sajkowska - SK&S
Krzysztof Rastawicki - RMS
Henryk Romańczuk - WIERZBOWSKI EVERSHEDS
Agnieszka Różalska – Kucal (YAPP) - SĄD ARBITRAŻOWY LEWIATAN
Robert Rudnicki – KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Jakub Ruiz – BIRD&BIRD
Paweł Samborski – WHITE&CASE
Rafał Sarbiński - LAWSSS
Piotr Schramm - GESSEL
Artur Sidor – PIETRZAK & SIDOR
Janusz Siekański - SKS
Mariusz Skowronek – PLL LOT
Ewa Skrzydło Tefelska - SKS
Dariusz Skuza – SK&S
Katarzyna Sobczyk – Sarbińska – LAWSSS
Łukasz Stanek
Tomasz Stawecki - SQUIRE SANDERS
Albert Stawiszyński - OIRP Warszawa
Krzysztof Stefanowicz - KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Tomasz Strumiłło
Agnieszka Suchecka – Tarnacka – K&L GATES
Andrzej Sugajski – ZWIĄZEK POLSKIEGO LEASINGU
Małgorzata Surdek - CMS
Aleksandra Suwała (YAPP) - ALLEN & OVERY
Tomasz Sychowicz (YAPP) – K&L GATES
Ewa Szlachetka - GESSEL
Maciej Szwedowski – SQUIRE SANDERS
Marek Śniegucki - KANCELARIA ADWOKACKA MAREK ŚNIEGUCKI
Paweł Tatarczak - GREENBERG TRAURIG
Andrzej Tomaszek – DRZEWIECKI, TOMASZEK & WSPÓLNICY
Anna Tujakowska (YAPP) – SK&S
Andrzej Tynel – BAKER&MCKENZIE
Rafał Waszkiewicz - SK&S
Wojciech Wąsowicz - K&L GATES
Filip Wejman - GOOGLE
Agata Węcławik – Wejman – GOOGLE
Anna Węgrzyn - WKB
Agnieszka Wiercińska – Krużewska - WKB
Andrzej W. Wiśniewski - RYMAR I PARTNERZY
Jacek Wiśniewski - SQUIRE SANDERS
Zbyszko Wizner - SKS
Grzegorz Wlazło – P.KULIŃSKI, J. JACZEWSKA - ZIMIŃSKA, D.KULIŃSKA
Agnieszka Wojciechowska (YAPP) - K&L GATES
Agnieszka Wolińska (YAPP)
Paweł Woronowicz - WKB
Radzym Wójcik – DELOITTE LEGAL
Bartłomiej Wyjatek – PSPP
Violetta Wysok – WYSOK I WYSOK RADCOWIE PRAWNI
Andrzej Wysokiński – GREENBERG TRAURIG
Kamil Zawicki – KKG
Tomasz Zbiegień - CHADBOURNE&PARKE
Andrzej Zbroja
Adam Zwierzyński – CHADBOURNE&PARKE
Maciej Zwoliński - SK&S
Zuzanna Żarska – SK&S