Konferencje i Szkolenia

Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan - nowoczesna instytucja służąca przedsiębiorcom i szybkiemu rozwiązywaniu sporów gospodarczych

Konferencje i Szkolenia

SAVE THE DATE: KONFERENCJA DISPUTE RESOLUTION IN M&A TRANSACTIONS, 18-19 MAJA 2017

Sąd Arbitrażowy Lewiatan zaprasza na czwartą odsłonę konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions: Tactics, Challenges, Defenses”, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. w Warszawie.

Podczas dwudniowej konferencji światowi eksperci będą przedstawiać swoje stanowiska oraz prowadzić dyskusję dotyczącą problemowych zagadnień  praktyki rozwiązywania sporów w dziedzinie fuzji i przejęć . Poruszane tematy będą dotyczyć najciekawszych problemów w arbitrażu transakcji fuzji i przejęć, zagadnień proceduralnych, obliczania odszkodowań, a także case study.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, pełnomocników, in-house lawyers,  a także doradców prawnych i biznesowych w transakcjach M&A.

Rejestracja oraz program juz wkrótce na stronie internetowej Sądu.

 

SAVE THE DATE: KONKURS ARBITRAŻOWY LEWIATAN, 1-2 CZERWCA 2017

Sąd Arbitrażowy Lewiatan zaprasza na szóstą edycję Konkursu Arbitrażowego Lewiatan, którego rundy ustne i finały odbęda się w dniach 1-2 czerwca 2017 r. w Warszawie. Więcej informacji, w tym kazus konkursowy już wkrótce na stronie Sądu. Zapraszamy!