A

de Abgaro Zachariasiewicz Maciej
Adamkowski Janusz
Adamus Rafał

B

Babicki Wojciech
Baier Anton
Balcerzak Filip
Banach Bogumił
Bialik Wojciech
Białecki Klemens
Bieniek Tomasz
Błaszczak Łukasz
Bobrowicz Maciej
Boruc Marcin
Boszko Krzysztof
Brzozowski Adam
Butkiewicz Ewa
Bytnerowicz Piotr

C

Całus Andrzej
Cartoni Bernardo
Castineira Eliseo
Chałas Jarosław
Chernykh Yuliya
Chłopecki Aleksander
Chmaj Marek
Cudna-Wagner Anna

D

Daniłowicz Witold
Drzewiecki Zbigniew
Dubovsky Miroslav

E

Ehiribe Ike

F

Falkiewicz Krzysztof

G

Gessel-Kalinowska vel Kalisz Beata (Honorowy Prezes Sądu)
Gintowt Ziemisław
Gizbert-Studnicki Tomasz
Głowacki Włodzimierz (Członek Komitetu Arbitrażowego)
Gmaj Marcin
Gołębiowska Anna
Gruszczyński Jur
Guzowska Ewa

H

Heitzmann Pierre
Henriques Duarte G.

I

Inbavijayan Veeraraghavan
Iniewski Rafał

J

Jamka Maciej
Jankowski Bartłomiej
Jeżewski Marek
Jodłowska Natalia
Jóźwiak Maciej

K

Kamińska Barbara
Kapliński Tomasz
Kappes Aleksander
Karnowski Jakub
Khrapoutski Alexandre
Kidyba Andrzej
Klatka Zenon
Kocot Wojciech
Kocur Michał
Konrad Christian W.
Korzan-Sobieraj Ewa
Kozłowska-Rautiainen Daria
Kozłowski Wojciech
Krupski Jakub B.
Krużewski Bartosz
Krześniak Eligiusz
Krzywosz Przemysław P.
Kwaśnicki Radosław L.
Kwaśnik Andrzej
Kwiatkowska Monika

L

Libiszowski Antoni
Lizer-Klatka Agnieszka
Ludwikowski Rett

Ł

Łabędzki Leszek
Łaszczuk Maciej

M

Machnikowski Piotr
Martinek Michael
Matysiak Wiesław
Melis Werner
Michalski Marek
Michałowski Andrzej
Miłosz Anna
Modzelewska de Raad Małgorzata

N

Nappert Sophie
Naumann Jerzy
Nazaruk Piotr
Niedziela Janusz
Nielsen Peter Taero
Nikiforov Ilya V.
Nowaczyk Piotr
Nowakowska-Zimoch Jolanta (Członek Komitetu Nominacyjnego)

O

Okła-Anuszewska Marzena
Ongkiko Ricardo Ma PG

P

Paliashvili Irina
Pasło-Wiśniewska Maria
Pazdan Jadwiga
Pazdan Maksymilian
Perepelynska Olena
Perry William K.
Petrov Yaroslav
Piątek Tadeusz
Pieckowski Sylwester
Pietkiewicz Paweł (Członek Komitetu Arbitrażowego)
Pietrzak-Paciorek Małgorzata
Pilich Mateusz
Poczobut Jerzy
Podrecka Małgorzata
Polz Ewa
Popiołek Wojciech
Pukszto Anna Maria (Wiceprezes Sądu)
Puschmann Hendrik
Puwalski Marek

R

Radzikowski Włodzimierz
Rastawicki Krzysztof
Remin Andrzej
Rewald Roman
Romanowski Michał
Romańczuk Henryk
Roszkowski Rafał
Rydzewski Leszek
Rykowski Robert

S

Sadowski Wojciech
Sangalli Patrizia
Schmidt Przemysław (Prezes Sądu)
Shemelin Dmytro
Sidor Artur
Siemiątkowski Tomasz
Skubisz Ryszard
Sołtysiński Stanisław
Staroń Piotr
Stefanowicz Krzysztof
Strasz Jerzy
Stroiński Rafał T.
Subocz Michał
Sugajski Andrzej
Surdek Małgorzata
Sysouev Timour
Szczepiński Wiesław
Szpara Justyna
Sztejnert - Roszak Olga
Szubielska Dorota
Szulejewski Henryk
Szumański Andrzej
Szymańska Maria

Ś

Ślązak Maria
Ślusarek Maciej
Śniegucki Marek

T

Tatarczak Paweł Artur
Tobolewski Aleksander
Tomaszek Andrzej
Tomaszewski Maciej
Trzebiatowski Marcin
Tvarian Stevens Sandra (czasowo niedostępna)
Tynel Andrzej

V

Voskanyan Armen

W

Wardyński Tomasz (Członek Komitetu Honorowego)
Wiater Krzysztof
Wierzbowski Krzysztof
Wilk Ireneusz
Wiśniewski Andrzej W.
Wlazło Grzegorz
Wołkowicz Jakub
Wujek Gabriel
Wysok Violetta
Wysokiński Andrzej (Członek Komitetu Nominacyjnego)

Z

Zaborowski Wiesław
Zacharzewski Andrzej
Zakrzewski Krzysztof Aleksander
Zawicki Kamil
Zawiślak Karol
Zbiegień Tomasz
Zwierzyński Adam

Ż

Żukowski Ludwik