Konferencja „Dispute Resolution in M&A Transactions” 23- 24 maja 2019 r.

Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan - nowoczesna instytucja służąca przedsiębiorcom i szybkiemu rozwiązywaniu sporów gospodarczych

Konferencja „Dispute Resolution in M&A Transactions” 23- 24 maja 2019 r.

V edycja konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions” 23- 24 maja, 2019, Warszawa

Zakończyła się międzynarodowa konferencja „Dispute Resolution in M&A Transactions”, organizowana przez ICC Polska oraz Kancelarię GESSEL przy współpracy Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego ICC oraz Sądu Arbitrażowego Lewiatan. Konferencja odbyła się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej sławy eksperci spotkają się w Warszawie aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, prawników (w szczególności specjalizujących się w arbitrażu oraz fuzjach i przejęciach), in-house lawyers oraz doradców prawnych i biznesowych w transakcjach M&A.

Tematy sesji będą dotyczyły najciekawszych kwestii w sporach arbitrażowych dotyczących transakcji fuzji i przejęć, złożoności transakcji M&A, finansowania sporów (TPF) oraz strategii biznesowej Belt and Road. W programie znalazły się również trzy sesje „case study” oraz panele dyskusyjne.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Wspólnie z  Partnerami konferencji (CMS, WHITE&CASE) oraz Instytucjami Wspierającymi (ICC England, Naczelna Rada Adwokacka, Polskie Stowarzyszenie Sądownictwa Polubownego, Arbitral Women, RAA) już dziś zapraszamy do rejestracji!

REJESTRACJA

PROGRAM KONFERENCJI

Wszystkie szczegóły dotyczące konferencji oraz panel do rejestracji on-line dostępne są na stronie konferencyjnej:

http://disputeresolutionmaconference.com/

oraz na profilu konferencji na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/disputeresolutioninm&atransactionsconference/