Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan - nowoczesna instytucja służąca przedsiębiorcom i szybkiemu rozwiązywaniu sporów gospodarczych

Warszawska Akademia Arbitrażu

Od października do listopada Sąd Arbitrażowy Lewiatan wraz z Chartered Institute of Arbitrators European Branch realizował serię szkoleń dla Trenerów, Pełnomocników i Arbitrów w ramach Warszawskiej Akademii Arbitrażu. Mamy nadzieję, że nasi szkoleniowcy, tj. William McLaughlin, Andrew Burr, Artem Doudko oraz Przemysław P. Krzywosz przekazali Państwu sporo cennych wskazówek.

Tym z Państwa, którzy wzięli udział w szkoleniach (ponad 120 osób), bardzo dziękujemy za obecność, aktywne uczestnictwo oraz chęć udziału w kolejnych tego typu wydarzeniach. Zainteresowanie szkoleniami przerosło nasze oczekiwania. Wiemy, iż wiele osób w szkoleniach nie mogło uczestniczyć, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Dlatego też serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji, planowanej na rok 2014. Informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej oraz w Newsletterze.

Dziękujemy i zapraszamy!

Więcj informacji o CIArb.